Team De Vaillant
terug naar homepage

Team De Vaillant

Heb je vragen, dan kun je gerust met ons contact opnemen. Kijk hieronder voor alle emailadressen en de bereikbaarheid van Team De Vaillant.

Team De Vaillant

Het kantoor van theater De Vaillant is bereikbaar van maandag tot en met vrijdag: 070-4452800

Directeur:
Harrie van de Louw: harrie@devaillant.nl
 
Zakelijke Leiding:
Lian Brok: lian@devaillant.nl
 
Administratie:
Els van Gils: els@devaillant.nl
Mourad Oufrigh: mourad@devaillant.nl
 
Programma & Wijken
Lloyd Resida: lloyd@devaillant.nl
 
Facilitair
 
Planning en Verhuur:
Mary Semeleer: mary@devaillant.nl
 
Techniek & Gebouwbeheer:
Fred Janssen: Fred@devaillant.nl
 
Communicatie:
Joëlla Matena: joella@devaillant.nl
Samra Jouaoui: samra@devaillant.nl
Wendy Haimé: wendy@devaillant.nl
 

(foto: Jurriaan Brobbel)
Team De Vaillant
Team De Vaillant

Het kantoor van theater De Vaillant is bereikbaar van maandag tot en met vrijdag: 070-4452800

Directeur:
Harrie van de Louw: harrie@devaillant.nl
 
Zakelijke Leiding:
Lian Brok: lian@devaillant.nl
 
Administratie:
Els van Gils: els@devaillant.nl
Mourad Oufrigh: mourad@devaillant.nl
 
Programma & Wijken
Lloyd Resida: lloyd@devaillant.nl
 
Facilitair
 
Planning en Verhuur:
Mary Semeleer: mary@devaillant.nl
 
Techniek & Gebouwbeheer:
Fred Janssen: Fred@devaillant.nl
 
Communicatie:
Joëlla Matena: joella@devaillant.nl
Samra Jouaoui: samra@devaillant.nl
Wendy Haimé: wendy@devaillant.nl
 

(foto: Jurriaan Brobbel)
Bestuur De Vaillant

 

Koen Baart - Voorzitter

Bart Sprinkhuizen - Secretaris

David Rietveld - Penningmeester

Heleen Hametee - Bestuurslid

Hera Butt - Bestuurslid

Emine van Herp - Bestuurslid

Jolanda Boejharat - Bestuurslid

Bestuur De Vaillant
Bestuur De Vaillant

 

Koen Baart - Voorzitter

Bart Sprinkhuizen - Secretaris

David Rietveld - Penningmeester

Heleen Hametee - Bestuurslid

Hera Butt - Bestuurslid

Emine van Herp - Bestuurslid

Jolanda Boejharat - Bestuurslid

vacatures

Theater De Vaillant is op zoek naar een stagiair(e) Facilitaire Zaken en Horeca (32 uur p.w.) vanaf februari 2018.

Lees de vacaturetekst hier (PDF).

vacatures

Theater De Vaillant is op zoek naar een stagiair(e) Facilitaire Zaken en Horeca (32 uur p.w.) vanaf februari 2018.

Lees de vacaturetekst hier (PDF).

vacatures