Team De Vaillant
terug naar homepage

Team De Vaillant

Heb je vragen, dan kun je gerust met ons contact opnemen. Kijk hieronder voor alle emailadressen en de bereikbaarheid van Team De Vaillant.

 

Team De Vaillant

Het kantoor van theater De Vaillant is bereikbaar van maandag tot en met vrijdag: 070-4452800

Directeur:
Harrie van de Louw: harrie@devaillant.nl
 
Zakelijke Leiding:
 
Administratie:
Dinah Stolk: dinah@devaillant.nl
Mourad Oufrigh: mourad@devaillant.nl
 
Programma & Talentontwikkeling:
Lloyd Resida: lloyd@devaillant.nl
 
Horeca & Beheer:
Rachid Kadrouch: rachid@devaillant.nl
Juan Gamez juan@devaillant.nl 
Collins Siaw: collins@devaillant.nl
 
Planning en Verhuur:
Mary Semeleer: mary@devaillant.nl
Hannah Franco Jimenez: hannah@devaillant.nl
 
Techniek & Gebouwbeheer:
Fred Janssen: Fred@devaillant.nl
 
Communicatie:
Joëlla Schapendonk - Matena: joella@devaillant.nl
Fatima Qureshi: fatima@devaillant.nl 
 
Kassa:
Lilian Soekhlal: lilian@devaillant.nl
 
De Sociale Tafel
Saloum Darboe: Saloum@devaillant.nl

(foto: Jurriaan Brobbel)
Team De Vaillant
Team De Vaillant

Het kantoor van theater De Vaillant is bereikbaar van maandag tot en met vrijdag: 070-4452800

Directeur:
Harrie van de Louw: harrie@devaillant.nl
 
Zakelijke Leiding:
 
Administratie:
Dinah Stolk: dinah@devaillant.nl
Mourad Oufrigh: mourad@devaillant.nl
 
Programma & Talentontwikkeling:
Lloyd Resida: lloyd@devaillant.nl
 
Horeca & Beheer:
Rachid Kadrouch: rachid@devaillant.nl
Juan Gamez juan@devaillant.nl 
Collins Siaw: collins@devaillant.nl
 
Planning en Verhuur:
Mary Semeleer: mary@devaillant.nl
Hannah Franco Jimenez: hannah@devaillant.nl
 
Techniek & Gebouwbeheer:
Fred Janssen: Fred@devaillant.nl
 
Communicatie:
Joëlla Schapendonk - Matena: joella@devaillant.nl
Fatima Qureshi: fatima@devaillant.nl 
 
Kassa:
Lilian Soekhlal: lilian@devaillant.nl
 
De Sociale Tafel
Saloum Darboe: Saloum@devaillant.nl

(foto: Jurriaan Brobbel)
Bestuur De Vaillant

Adri Duivesteijn - Voorzitter

Bart Sprinkhuizen - Vicevoorzitter/ secretaris

Shakti Soeltaansingh - Penningmeester

Stefan van Hees - Bestuurslid

Hera Butt - Bestuurslid

Esther Geradts - Bestuurslid

Saloum Darboe - Bestuurslid

Bestuur De Vaillant
Bestuur De Vaillant

Adri Duivesteijn - Voorzitter

Bart Sprinkhuizen - Vicevoorzitter/ secretaris

Shakti Soeltaansingh - Penningmeester

Stefan van Hees - Bestuurslid

Hera Butt - Bestuurslid

Esther Geradts - Bestuurslid

Saloum Darboe - Bestuurslid

Vacatures

In De Vaillant maken we werk van jouw talent. Wil je aan de slag in de horeca, theater techniek of de communicatie? Of ben je meer op je plek bij planning, facilitair of productie? Wij zoeken stagiaires die wíllen leren en graag de handen uit de mouwen steken.

Samen werken we aan dans, theater en muziek. Maar ook lekker eten en werken aan talent vinden we belangrijk. Daarvoor biedt De Vaillant dienstverlening met alle kleuren van de regenboog. ‘Maak het Mee!’ is ons motto en dat werkt door in de hele organisatie.

Volg je een opleiding? Zie jij De Vaillant wel zitten als stageplek of voor een oproepbaan in de horeca? Voel jij je thuis in de kleurrijkste wijk van Den Haag?

Mail dan jouw motivatie naar info@devaillant.nl

Wil je aan de slag als communicate of techniek stagiar? Hieronder vind je die vacaturetekst.

Stagiair(e) Communicatie en Markering

Stagiair(e) theater techniek voor 32 uur per week

Vacatures

In De Vaillant maken we werk van jouw talent. Wil je aan de slag in de horeca, theater techniek of de communicatie? Of ben je meer op je plek bij planning, facilitair of productie? Wij zoeken stagiaires die wíllen leren en graag de handen uit de mouwen steken.

Samen werken we aan dans, theater en muziek. Maar ook lekker eten en werken aan talent vinden we belangrijk. Daarvoor biedt De Vaillant dienstverlening met alle kleuren van de regenboog. ‘Maak het Mee!’ is ons motto en dat werkt door in de hele organisatie.

Volg je een opleiding? Zie jij De Vaillant wel zitten als stageplek of voor een oproepbaan in de horeca? Voel jij je thuis in de kleurrijkste wijk van Den Haag?

Mail dan jouw motivatie naar info@devaillant.nl

Wil je aan de slag als communicate of techniek stagiar? Hieronder vind je die vacaturetekst.

Stagiair(e) Communicatie en Markering

Stagiair(e) theater techniek voor 32 uur per week

Vacatures